מכתבי תודה

לישראל זהבי,
הגעתי לטיפול IPEC לישראל זהבי מיואש לחלוטין, כאשר אני סובל מירידה משמעותית באיכות החיים שלי. סבלתי מדלקת ברירית הקיבה אשר מלווה בחומציות רבה, אחרי כל מזון שאכלתי כמו ירקות,פירות או דברי מאפה. הגעתי למצב בו אכלתי מוצרי אורז בלבד. כל הטיפולים הקונבנציונליים במח' גסטרו לא עזרו לי. הייאוש היה כה עמוק עד כי אבדתי את רצוני לחיות באיכות חיים כה ירודה. הייתי כה מיואש עד שהסכמתי לקבל כל טיפול אלטרנטיבי שיוצע לי. כמו כן הופיעו מגבלות הליכה אשר התאפיינו בכאבים עזים ברגליים, אשר הגבילו את יכולתי ללכת גם למרחקים קצרים. לאחר סדרה של טיפולים יעילים אצל ישראל התחלתי לראות תוצאות חיוביות. כיום אני אוכל את כל סוגי המזון, מסלטי ירקות ועד בשרים ומאפים ללא הגבלה וללא תגובות עיכול, כושר ויכולת ההליכה שלי השתפרו מאוד וללא כאבים. האופטימיות חזרה אלי ואיכות החיים שלי השתפרה ללא הכר.
אני מודה לישראל על הטיפול המסור והאישי
בתודה
ובכבוד רב
ח.ג

לישראל זהבי,
אני מודה לך מקרב לב על הטיפול המסור, היית לי לאוזן קשבת ותמכת בי במהלך כל הטיפול. הגעתי אליך בתקופה הקשה בחיי, כשהייתי בה במצב נפשי ורגשי ירוד, והיום אני מסיימת את הטיפול כשמצבי הרבה יותר טוב, וזה בזכותך.
תודה מקרב לב
א.ו

לכבוד ישראל זהבי,
הגעתי אליך לטיפול באייפק כשמצבי הרגשי, נפשי ופיזי היה ירוד מאוד, בשיא היאוש. כעבור טיפולים ספורים התחלתי להרגיש התאוששות …
החזרת לי את החיים, ועל כך תודתי העמוקה.
מאחלת לך כל טוב, ושתמשיך לעזור לאנשים.
ב ב ר כ ה
מ.ש

היי ישראל,
רוצה להודות לך על הטיפול המסור שזכיתי לקבל ממך. במהלך כל הטיפולים היית רגיש, קשוב, אמין, כנה, רציני, רגוע וכל כך אנושי. תמיד היית זמין לעזרה טלפונית. הארת את עיניי בנושאים שהפריעו לי בחיי ושגרמו לחסימות והרבה כאב וסבל. כשהגעתי אליך הייתי שבר כלי, ירודה מאוד, מיואשת, באפיסת כוחות ממשברים שונים שחוויתי בחיי, ובעזרתך התאוששתי. כיום אני מרגישה טוב נמצאת במודעות אחרת ובחשיבה אחרת, תמיד משננת את כל הטיפים הטובים והחשובים שנתת לי, איתם אני הולכת לכל מקום. אני שמחה מאוד שזו הייתה החלטה נכונה מצידי לבוא אליך לטיפול. תמיד אמליץ עליך בחום. מאחלת לך הרבה בריאות ושתזכה לעזור לעוד הרבה אנשים.
בתודה גדולה
מ.ש

ישראל היקר
מקווה שהמכתב ישרת את המטרה ובלי כל קשר להביע את תודתי והערכתי הכנה. נכתב לך באהבה גדולה!
אתה איש גדול במלוא מובן המילה
באהבה והערכה
ש.

ישראל
נפגשנו לפני שנה, הגעתי אליך בעקבות המלצה חמה על אופן הטיפול ובכלל, על המטפל הנפלא. ראית אותי לראשונה שבורה ובוכייה או כפי שכיניתי זאת "ילדה אבודה" שמשוועת לעזרה, כזו שתגרום לה להתחזק, להרים את הראש ולהכיר סוף-סוף את עצמה, למרות שאני כבר מזמן לא נערה. מיד לאחר האבחון הראשוני, שאלתי אותך עד כמה המצב נורא ואתה ענית בנחישות ובהבנה, שהמסע אמנם יהיה ארוך אבל הכול לטובה, שהגעתי בדיוק בעת הנכונה, כשעדיין אפשר לשנות את התמונה ולרפא את נפשי הפצועה. ומאז אותו המפגש הראשון כשראיתי בעיניך את הרצון הכנה לעזור ולתרום הצלחת אט אט לקלף ממני את הקליפה הקשה שאליה התכנסתי במשך תקופה ארוכה ובדרכך הייחודית והבלתי רגילה גרמת לי להישיר מבט אל האמת הפנימית עד שנותרתי בפני עצמי חשופה ו"עירומה".
ישראל- אתה מלווה אותי תקופה ארוכה, בדרך שעבורי מפרכת וקשה, דואג תמיד לטעת מחדש את התקווה ולהחזיר בכל פעם את האמונה שברגעים הקשים קצת אבדה, עם המון סבלנות ואנושיות מופלאה. האמנת בי כבר מהתחלה, ראית מיד את הדברים שאפילו אני לא הצלחתי לראות במראה. זו ההזדמנות לומר תודה, על הליווי והתמיכה, על החיזוקים, על האנושיות, על הרגישות והמסירות, על הדבקות, העידוד וההתמדה בעיקר ברגעים בהם התעקשתי להישאר מבוצרת וסגורה. תודה על היכולת המופלאה לגעת תמיד בנקודה הכואבת והמציקה מבלי שאצטרך לפרט יתר על המידה או בכלל להגיד מילה. אני תמיד נדהמת ונרגשת כל פעם מחדש, עד כמה אתה מצליח לנתח ולפשט כל סיטואציה ולעלות מיד על הבעיה, לשחרר את המועקה הכבדה ולגרום לי להרגיש כמו חדשה, כאילו כלום לא היה…
תודה שלימדת אותי שוב מהתחלה איך לחיות את חיי בדרך שעבורי היא הנכונה, מבלי להיות מושפעת מעברי ובנטרול מלא של רעשי הסביבה. תודה שגרמת לי לפקוח את עיני ולהשיב לי את חיי בחזרה.
תודה על הזמינות והסבלנות, תודה על ההכוונה והמיקוד ותודה אחרונה ליקום שזימן לי להכיר בנאדם כמותך!!!
מעריכה ומוקירה כל רגע בטיפול ובפרט אותך כמטפל דגול!
בהערכה ובאהבה גדולה
ש.פ

ישראל זהבי
בני הבכור (בן 9) סבל מאסטמה נשימה ועור כולל היפר אקטיביות במשך שנים מהיום שנולד בכל אביב וסתיו היה מתגרד פורח ולבסוף גם מדמם… דלקות ריאה היו עיניין שבשגרה כך גם חוסר יכולת לרוץ מרחק ללא חנק. הרפואה הקונבנציונלית נתנה סטרואידים לבליעה, משחות קורטיזונים, אשפוזים בבי"ח ובשורה תחתונה נאמר ש"אין מה לעשות וזה אולי יעבור בגיל ההתבגרות". הטיפול באמצעות IPEC נמשך כ-25 טיפולים. התחלנו מטיפול ברגישות לקרדית אבק הבית והגענו עד טיפול בשאלות מהותיות של הזכות להיות בריא ולחיות. הטיפול התייחס אל התת מודע, אל הרגש ואל הגוף.
התוצאה: 95% מקשיי הנשימה נעלמו ואסטמת העור נעלמה לחלוטין. רק להדגיש – הרפואה הקונבנציונלית אמרה שאין מה לעשות!

חמותי (בת 58) סבלה מפריצת דיסק צווארית. הפגיעה הייתה כל כך קשה שבבי"ח הרימו ידיים ושלחו אותה הביתה בתוך פחות מ-24 שעות עם כדורי מורפיום. האבחנה הראשונה של הרופאים והפזיוטרפיסטים הייתה שפריצת דיסק צווארי קשה בכל מקרה אבל פריצת הדיסק שלה היא החמורה שבחמורות ושרק אחרי 12 חודשים היא אולי תוכל לחזור לתפקד. המטופלת בחרה לטפל בעיקר באמצעות פזיוטרפיה אך טופלה שנים או שלושה טיפולים באמצעות ה IPEC (הבחירה להפסיק בטיפול היתה מתוך קושי שלה לקבל את הנאמר ולהתמודד מול המציאות של חייה כפי שהוצגה בפניה). במהלך הטיפולים הללו הוצפו בעיות שהודחקו שנים ובוצעו טיפולי רייקי. בתוך ארבעה שבועות פסקו הכאבים הקשים וכדורי המורפיום נזרקו לפח. היא חזרה לפעילות מלאה בתוך שלושה חודשים. אומם טופלה בעיקר על ידי פזיוטרפיסטים, אבל הם הגדירו את הריפוי שלה כנס/קסם/משהו לא יאמן. יודגש כי חמותי אינה אדם ספורטיבי ואינה במצב גופני טוב שיכול להסביר את הריפוי המהיר. דווקא עודף המשקל שלה ובעיות בריאותיות אחרות יצרו צפי לריפוי איטי מאוד.

בני השני (בן 7) נמצא במהלך טיפול IPEC כעת אך כבר רואים שינוי. סבל מחוסר שקט היפר אקטיביות, חוסר איזון, תסכול ובעיקר בעיות עצירות ובריחת צואה במשך ארבע וחצי שנים… אחרי מספר טיפולים הוא הפסיק עם העצירויות והתחיל לשבת בשרותים בכל יום (בריחות הצואה לא הפסיקו אך פחתו מאוד). הוא נרגע, מוכן לקבל חיבוק ומילה טובה… מה שלא הצליחו לעשות רופאים, תרופות ופסיכולוגים במשך השנים הללו ה- IPEC הצליח לעשות בארבעה טיפולים ועוד היד נטויה.

בני הצעיר (בן שנה) התלווה אלי לטיפול IPEC של בני הבכור. במקרה היה מקורר והמטפל ביקש רשות לטפל בהתקררות במהלך הטיפול מצא המטפל שהילד סובל מבעיה במעיים. אמרתי לו שאכן לבני יש יציאות (צואה)במשך כל היום מסביב לשעון והתנהגות כזו בגיל 8 חודשים נראית לא סבירה. הילד טופל ועוד באותו לילה פסקו היציאות התכופות ועברו ליציאות סדירות גם ההתקררות עברה בתוך שעות ותכיפות ההידבקויות פחתה כמעט לאפס (הילד היה במעון, וכל שאר הילדים היו חולים כל הזמן!)

ניתן להאמין וניתן גם לא. היו פעמים שישבתי בטיפול והרגשתי שנקלעתי למקום הזוי. השאלה מה אני עושה כאן והאם באמת נעשה כאן משהו עלתה ולא פעם אחת. אך מאחר וניסינו כל כך הרבה טיפולים שונים ומשונים (בני הבכור) ותחושת הבטן שלנו הייתה חזקה מאוד ודרשה להמשיך התעלמנו מההיגיון והמשכנו.

אם מכתב זה יצליח לשכנע אדם אחד לפחות לעבור טיפול IPEC ולהחלים או לפחות לשפר את איכות חייו אז המאמץ היה כדאי. טיפ אישי: החלק החשוב ביותר בטיפול הוא לא להפריע למטפל. להפריע במובן של חוסר אמונה, ציניות וחוסר סבלנות. גם כשאתה רק המלווה.
א.ב

לישראל היקר!
אחרי שהרפואה הקונבנציונלית הרימה ידיים, בטוענה כי מחלה זו- "אוסטיאוארטריטיס " (דלקת פרקים קשה) המלווה בכאבי תופת בפרקי אצבעות הידיים ואינה מובנת לרפואה. כיצד ומדוע היא מופיעה. בבתי החולים ניתן טיפול בתרופות הרגעת כאבים בלבד. לאחר 10 טיפולי IPEC אשר נראו לי לגמרי הזויים. השתפר מצבי עד בלי הכר ונעלמו לגמרי כאבי מפרקי האצבעות.
תודתי נתונה לך מעומק ליבי
בהערכה רבה
מ.ש

ישראל היקר,
ברצוננו להודות לך על החוויה שעברנו במשך טיפול אייפק, חוויה מהטיפול עצמו וממך כאישיות מדהימה.
חווינו שינויים והיינו רוצים לנסות לתאר אותם. לדעתינו חשוב להמשיך ולפרסם את השיטה המדהימה כי היא באמת עוזרת .
שינויים שחלו בזכות הטיפול:

 • יכולת להתמודד עם סטרס תוך שמירה על פרופורציות רגשיות.
 • חזרה מהירה לאיזון נפשי רגשי ופיזי לאחר מצבי התמודדות שונים.
 • לקיחת חוויות בפרופורציה.
 • איזון במצב הרוח.
 • העלאת אנרגיות נפשיות ופיזיות.
 • שיפור בתקשורת הבין אישית.
 • שינוי שפת הגוף.
 • העלאת מוטיבציה לבצע משימות שפעם היו נחשבות כבלתי נסבלות.
 • עידוד אסרטיביות.
 • יכולת להציב גבולות ברורים.
 • עברו חרדות ופחדים. (כגון פחד מטיסה, פחד ממקומות סגורים, פחד מקהל).
 • שיטת אייפק הוכיחה את עצמה כטיפול נגד כאבים. (כגון: כאבי גב, כאבי ראש, כאבי פרקים).
 • טיפול בצירים מוקדמים אצל אישה בהריון.
 • טיפול בהפרעות שינה.
 • חוויות שלילות מהעבר קיבלו פרופורציה והתגמדו.
 • הגברת האופטימיות וגישה חיובית להתרחשויות בחיים.
 • טיפול מוצלח בשיעול טורדני.
 • שיפור בדימוי העצמי.

תודה לך על הטיפול.
אנחנו מאחלים לך להמשיך בדרך ולהצליח גם עם המטופלים האחרים. לא נשכח שתמיד עזרת לנו גם מעבר למפגשים הטיפוליים בזמנך הפנוי, תמיד קיבלנו מענה לשאלותינו ובעיותינו.
במידה ותצטרך המלצות אנו תמיד נשמח.
בכבוד רב והערצה משפ' ר'

ישראל שלום
אני הגעתי אליך במצב מאוד רע נפשי ופיזי כאחד, וללא שמחת חיים. ידעתי רק כאבים בכתפיים ובידיים, ובעיית אוסטיאוארטריטיס (ארטריטיס ראומטואידי) קשה, לקחתי משכחי כאבים רבים בכדי שאוכל לישון בלילה ולעבור את היום. לאחר מספר טיפולים פסקו הכאבים והפסקתי לקחת את התרופות , אפילו יכולה להשתמש בידיים שלי. וגם דברים נפשיים באו על פתרונם, כמו פחדים חרדות ופוביות. אני מרגישה שבזכותך ישראל, והדרך הטיפולית שעשינו יחד. עשית לי את ההבדל הגדול והמשמעותי. היום אני אומרת זכיתי באיכות חיים. ועל כך תודה רבה.
תודה רבה מכל הלב על הטיפול המסור, על ההקפדה והנכונות בכל עת, לטפל להקשיב ולראות את המטופלת שלך ככל הניתן. הגעתי אליך מפוחדת ומיואשת.
יצאתי בראש מורם.
מנקרת בראשי המחשבה איפה היית (לעזאזל) קודם.
ושוב מודה אני לך מכל הלב
ש.ש.

מעוניינים לשמוע עוד?

צרו קשר

ההסמכות

שתפו