מזור - טיפול אחר | ישראל זהבי | טיפים

טיפים

מהן מקורן של המחלות
מרפאים ומטפלים שונים ניסו לענות על שאלה זו כבר בשחר ההיסטוריה של האדם, אולם עד היום התשובות נותרו חסרות.
אם נבדוק את הסוגיה הזו לעומקה, נראה מצד אחד שינוי משמעותי בתוחלת החיים. מצד שני תחלואה המופיעה בגיל צעיר ומלווה בסבל רב.
להמשך קריאה לחצו כאן

טיפים לטיפול בדלקות עיקשות בדרכי השתן
בחרתי לענות על השאלה הזאת מכל השאלות מאחר ואני מטפל בהרבה מאוד מקרים בעיקר נשים הסובלות מדלקת בדרכי השתן, הדרכים הטבעיות והמומלצות ביותר הן אצלי בקליניקה ללא טיפול תרופתי כל שהוא. הגורמים השכיחים לדלקת בשלפוחית השתן: הגיינה של פי הטבעת, הנרתיק ואיבר המין, בדרך כלל יחדרו ראשונים לשלפוחית השתן דרך צינור השופכה (צינור פליטת השתן) חיידקים מאזור פי הטבעת בעיקר חיידקי הקולי הידועים, אפשרות אחרת היא החלפה לעיתים רחוקות מדי את פד ההיגיינה (יש להחליף את הפד כל הטלת שתן).
סיבה נוספת היא שחייה בברכות שחייה אשר רמת החיידקים בהן גבוהה מידי, אגף כנ"ל לגבי חופי רחצה או מעיינות.
סיבה נוספת היא קיום יחסי מין חפוזים או שגרתיים עם גברים הסובלים גם הם מדלקת חיידקית בדרכי השתן, כאן כדאי להבהיר כי האישה הנגועה בחיידקים יכולה לעבור אין סוף טיפולים אשר לא ימנעו הדבקות חוזרות, מאחר והיא תלויה גם במצבו של בן זוגה אשר מדביק אותה שוב ושוב. הסיבה האחרונה יכולה להיות מערכת חיסון ירודה, כאשר הרקע שלה רגשי או צריכה מוגזמת ולעתים קרובות של תרופות אנטי-ביוטיות.
אשמח לעזור לסובלים/לות

רגישות יתר בעונת האביב
רוחות מזרחיות מהירות נושאות עמן כמויות רבות של חלקיקי אבק מדברי בתוספת אבקנים (פולן) מכסות אותנו באובך כבד מאוד המקשה על הנשימה וגורם לתגובות אלרגיות קשות.
התופעה השכיחה ביותר היא קדחת השחת/אביבית, הגורמת לנזלת בלתי פוסקת, גרד בעיניים ובפנים. במקריה של התקף קיצוני עלולים להופיע גם שעולי- חנק.
בשיטת I.P.E.C ניתן לנטרל את התגובה האלרגית ולהקל מאוד.

טיפול תמיכה בחולי-סרטן
חולים שעברו טיפולי-כימו מדווחים על התקפי כאב, רעד, קור ועוד בכל הקשור בהתקפי חרדה במשך תקופה ממושכת גם אחרי שתמו הטיפולים.
לאחר סדרת טיפולים משלימים דיווחו המטופלים על שנוי ניכר.
מומלץ לבדוק את האפשרות לטיפול משלים.

טיפול בפטריית הקנדידה
כשאומרים קנדידה מתכוונים בעצם לכ-100 זנים של פטריות אשר מבקרות בגופנו לעיתים קרובות ומסבות לנו נזקים. הסיבה העיקרית היא מערכת חיסון חלשה,
הפטרייה גורמת לחולשה ועייפות מוגברת.
לנשים הסובלות מפטריית הקנדידה בנרתיק מוצע טיפול יעיל ללא תרופות ובעיקר תוצאות שלא הכרתן.

טיפול בתינוקות /ילדים נמצא יעיל במיוחד
תלונות שכיחות אצל תינוקות/ילדים, מקבלות מענה יעיל. לדוגמא:
שילשולים או כאבי בטן (פרזיטים ברוב המקרים),
הפרעות שינה והקשר שלהן לפחדים/ חרדות, בכי ממושך.
בשימוש בטכניקה לא פולשנית כמו קניסיולוגיה שימושית (מבחן שרירים) ניתן להתגבר על קשיי האבחון המקובל ולטפל תוך מענה יעיל וקצר (ללא תרופות).

מומלץ לכל משפחה
לצערי הרב אחוז הגרושים בארצנו הקטנטונת הולך וגדל. כאשר משפחה מתפרקת, הראשונים שמשלמים את המחיר הם הילדים. המשבר אינו פוסח גם על הזוג לשעבר. יש לתת את הדעת על כך שהזמן לא עושה את שלו, כמו שנהוג היה לחשוב עד לא מזמן. ככל שהטיפול מקדים יותר המשקעים והנזקים בטווח הארוך יהיו מצומצמים והסיכוי להשתקם ולהתחיל פרק חדש בחיים יהיה גדול.

רגישות יתר בקיץ
החודשים מאי עד ספטמבר בארצנו הם חודשים חמים למדי, ביחד עם הכיף של הרחצה בים ובבריכה, מצטרפות גם לא מעט דלקות עיקשות וממושכות בדרכי השתן
הגורמות לסבל רב, עקב צריבות ותכיפות/עצירה במתן שתן.
הפתרונות הקיימים מוגבלים מאוד ומשך הזמן שלוקח לדלקת לחלוף הוא ארוך במיוחד, ולרוב יש גם חזרה של הדלקת תוך שבועיים שלושה.
למעוניינים/ות בטיפול יעיל וללא תרופות- אשמח לעזור.

  למעבר לאתר keshev לחץ כאן